מוצרים עמידים בגשם

לפניכם מרוכזים ברשימה אחת מוצרי הצללה עמידים בגשם. אם ברצונכם מוצרי הצללה שבהכרח יהיו עמידים לגשם תוכלו לבחור אחד מהרשימה שלפניכם.

סוככי זרועות הינם אידיאליים בעבור הצללה מקסימאלית במהלך עונת הקיץ. מנגנון הפתיחה והסגירה של סוככי זרועות מאופיין באפשרות פתיחה חלקית או מלאה של הסוכך, מה שמעניק יכולת בקרה על רמת ההצללה. מבחינת תשתית, סוככים אלו עשויים מזרועות חזקות ומאלומיניום אל חלד. בנוסף, בעת חוסר שימוש בסוכך, ניתן לקפל אותו באופן קל ומהיר אשר משווה לו מראה יפה ונקי. סוככי הזהב מציעים קשת רחבה של סוככי זרועות, הן מבחינת גדלים והן מבחינת הבדים וצבעיהם.

פרגולות חשמליות מאובזרות במנגנון חשמלי ייעודי וייחודי אשר מאפשר פתיחה שלהן עד לזווית של 90 מעלות. זווית זו מאפשרת לפרגולה החשמלית לספק פיתרון הצללה וקירוי משולב מפני שמש וגשם. בנוסף, ישנן פרגולות חשמליות בעלות מפסק אוטומאטי, מנגנון ידני או שלט. גם הפרגולות החשמליות של סוככי הזהב עשויות מאלומיניום, מה שמעניק להן עוצמה וחוזק פיזי בפני כל גורם אקלימי.

סוככים בעלי יציבות ועמידות הפכו לנדרשים ומבוקשים ביותר, ולא בכדי. הסיבה הראשית לכך נובעת מן העובדה שתנודות מזג האוויר הפכו לקיצוניות ביותר, מה שמעצים למעשה את תפקיד הסוכך. לכן, בסוככי הזהב מייצרים סוככים קבועים איכותיים ביותר, בעלי יציבות ורמת עמידות גבוהים ביותר. בנוסף, הסוככים הקבועים זמינים בכל צורה של קירוי, ואף בקווים ישרים או עגולים. מבחינת חומרי הגלם של התשתית, סוככים אלו עשויים מברזל או אלומיניום, מה שמעניק להם חוזק ועמידות יוצאי דופן. סוככי הזהב מספקים מגוון סוככים קבועים למרחבים כמו כניסות בתים, מרפסות, חנויות ועוד וזאת בעבור הגנה מושלמת מפני שמש וגשם.

פרגולות קבועות הן פיתרון ההצללה והקירוי הטוב ביותר עבור חללים חיצוניים וחשופים. הפרגולות הקבועות לא רק מאופיינות בבנייה הרמטית, קלה ומהירה, אלא בעיקר במתן מענה איכותי ביותר לכל מצב של מזג אוויר. בנוסף, ניתן לעצב אותן באופן אישי ועל פי צרכי מרחב, זמינות בטווח מידות רחב, היצע מגוון של צבעים ועוד. הפרגולות הקבועות של סוככי הזהב אידיאליות עבור כל מזג אוויר ועבור כל מרחב.

סוככים הפכו לתוספות בנייה ונוף אשר מהוות חלק בלתי נפרד מכמעט כל חלל ומרחב. יחד עם זאת, ישנם חללים ומרחבים אשר זקוקים לסוככים מתקפלים, וזאת על מנת לחסוך מקום בשטח עצמו. סוכך קסטה עונה בדיוק על צורך זה. הרעיון אשר עומד מאחורי סוכך הקסטה הינו קיפול מודולרי היישר אל תוך קסטה, צילינדר סגור אשר שומר על מנגנון הסוכך, הבד והמראה שלו. בנוסף, סוכך קסטה כלל לא שונה מרוב הסוככים. גם הוא מגן מפני שמש וגשם, עומד בכל תו תקן אירופי, זמין במגוון רחב של בדים וצבעים ודינאמי מבחינת פרופיל ומידות.

סוכך מסילות מבוסס על מסילה ייעודית אשר מאפשרת קיפול קל ומהיר שלו, תוך כדי שמירה על המראה הנקי והיפה שלו. בנוסף, סוכך המסילות מתמחה בהצללה עילית ו / או חזיתית, מה שהופך אותו למתאים ביותר למרחבים כמו מרפסות, חדרי זכוכית ועוד. בדומה לסוככים האחרים, גם סוכך המסילות מספק פתרון הגנה למרחבים רבים מפני שמש וגשם, במהלך כל עונות השנה.

מוצר זה משמש כפרגולת אלומינים עם מתיחת בד תלת שכבתי (PVC). מנגנון המוצר מאפשר פתיחה מלאה של הכיסוי לחשיפת שמים מלאה. פתרון זה מתאים לחורף והינו הרמטי לגשם ורוח ומשמש גם כפתרון הצללה.

סוכך וירנדה הינו סוכך בעל מסילה אשר מאופיין בעיצוב חלק ונקי. סוכך וירנדה מופעל באמצעות פרופיל שנע על גבי שתי מסילות, האחת אופקית והשנייה אנכית. ככזה, סוכך הווירנדה אידיאלי בעיקר לסגירה של בתי קפה, מסעדות ומרפסות. מבחינת תפעול, סוכך וירנדה ניתן לשימוש באמצעות מנגנון חשמלי או הפעלה ידנית. סוככי הזהב מציעים סוכך וירנדה ייעודי וייחודי אשר מתאים באופן אופטימלי לכל מרפסת, פטיו ורחבה, וסוכך אשר לא מצריך שום אישורי בנייה מיוחדים. אקלימית, סוכך וירנדה לא רק מספק פתרון הצללה מושלם מפני השמש, אלא גם מפחית משמעותית את טמפ' המרחב המכוסה על ידו.

סוכך חלון מהווה פיתרון הצללה אידיאלי למרחבים עסקיים רבים בעלי חלונות נגישים וחשופים, וביניהם מסעדות, בתי קפה, חלונות וויטרינה, משרדים ועוד. בנוסף, סוכך החלון מאופיין ביתרונות נוספים כמו מתן פרטיות לחלל המוצל, הענקת מראה מעוצב ומושך עין, וחשוב מאוד, אפשרות שליטה ובקרה על כמות האור והצל. לכן, סוככי הזהב השיקה ליין של סוככי חלון איכותיים ביותר אשר תוכננו, עוצבו ויוצרו ביתר קפידה באיטליה, ארץ העיצוב והסטייל. בין כל אותם סוככים ניתן למצוא סוכך חלון ידני, חשמלי, ישר או מעוגל.

סגירות חורף הינן פתרון אידיאלי לעסקים ולפרטיים. סגירת החורף, הינה סגירה הרמטית, השומרת על טמפרטורת האזור הסגור, ומגנה עליו מפני מזג האוויר - חום, קור, רוחות, גשמים. תוכלו לבחור את עיצוב הסגירה, את סוג הבד וצבעו, וכן ישנה אופציה לקירות מתקפלים. חלונות הסגירה הינם שקופים, בשיבוץ לפי הזמנה. בנוסף ניתן ליישם סגירת חורף בשילוב מערכות מתקפלות לסגירה ופתיחה. אנו מציעים מגוון חומרים ועיצובים ומחירים משתלמים.

מרקיזות מספקות פיתרון הצללה וקירוי מושלם בעבור כל עונות השנה. ככאלו, הן מספקות הגנה מאקסימלית לחלונות ודלתות מפני קרני שמש, רוח וגשם. כל המרקיזות של סוככי הזהב מאופיינות בפרופילים מחוזקים ומעוגלים אשר לא רק מעניקים למרקיזות חוזק רב, אלא גם יופי חזותי ביותר. מבחינת בדי המרקיזות, כל הבדים מאופיינים ביכולת הגנה מוחלטת מפני מים וקרינת שמש. בנוסף, הבנייה שלהן לא דורשות אישורי עירייה, מה שמקל על תהליך ההתקנה שלהן. סוככי הזהב מציעים מגוון רחב ואיכותי של מרקיזות, בדים והתאמה למרחבים מכל הסוגים.

סוכך מסך החל לתפוס את מקומם הקלאסי של התריסים בקרב חללים ומרחבים רבים. הסיבה הראשית לכך מקורה בכך שסוכך המסך מונע באופן מוחלט חדירה ישירה של שמש, גשם ורוח, אך לא רק. הסיבה השנייה מקורה באסתטיות הנקייה והחלקה אשר מאפיינת אותו ונוחות השימוש בו. ככזה, הוא מאופיין במנגנון סגירה ידני או חשמלי קל ונוח ביותר. לכן, סוכך המסך מאפשר סגירת פתח של מבנים כמו משרדים, עסקים מסחריים, מרפסות ואפילו גינות. סוככי הזהב מציעים מגוון של סוככי מסך, הן ידניים והן חשמליים, ובמגוון של בדים, הן מבחינת צבעים והן מבחינת עמידות בפני שמש וגשם.

סוככים מיוחדים הפכו במהלך השנים האחרונות, וזאת כתוצאה מהתפתחות הולכת וגוברת של שדרוג ושכלול מרחבים פרטיים ומסחריים כאחד, לחלק בלתי נפרד מן האופי האדריכלי והנופי שלהם. בהתאם, חברת סוככי הזהב גם מתכננת, מעצבת, מייצרת ומשווקת סוככים מיוחדים לכל דרישה ובעיקר כאלו אשר מותאמים לכל גודל, צורה ועומק פתיחה. בנוסף, ההתמחות הגדולה של החברה בתחום הסוככים מאפשרת לה לספק מענה לכל צורך של חלל ומרחב מבחינת תכנון והתקנה של סוככים. ביכולתה של חברת סוככי הזהב לספק פיתרון שלם ומושלם לכל צורך של לקוח, פרטי ועסקי.

צור קשר

יוסף לוי 18 מפרץ חיפה

1700-70-4653

leo@awgold.co.il

נגישות
סגור