פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום לא רק יוצרות הצללה מאקסימלית מפני שמש וחוסמות באופן מושלם רוח וגשם, אלא בעיקר נותרות חזקות ועמידות ביותר לאורך זמן בפני כל אותם גורמי אקלים קשים. חומר הגלם אלומיניום הינו בדיוק הסיבה לחוזק ועמידות אלה, וזאת שכן הוא עמיד באופן מושלם בפני חלודה אשר נוצרת כתוצאה ממגע עם מים ולחות. לכן, על מנת להתאים את פרגולות האלומיניום למרחבים מכל הסוגים, סוככי הזהב מתמחים בתכנון, עיצוב וייצור כמה סוגים של פרגולות אלומיניום, וביניהן פרגולות חשמליות, קבועות ודמוי עץ – מתקינים פרגולות אלומיניום בצפון – בחיפה,בקריות.

פרגולות חשמליות מאובזרות במנגנון חשמלי ייעודי וייחודי אשר מאפשר פתיחה שלהן עד לזווית של 90 מעלות. זווית זו מאפשרת לפרגולה החשמלית לספק פיתרון הצללה וקירוי משולב מפני שמש וגשם. בנוסף, ישנן פרגולות חשמליות בעלות מפסק אוטומאטי, מנגנון ידני או שלט. גם הפרגולות החשמליות של סוככי הזהב עשויות מאלומיניום, מה שמעניק להן עוצמה וחוזק פיזי בפני כל גורם אקלימי.

פרגולות קבועות הן פיתרון ההצללה והקירוי הטוב ביותר עבור חללים חיצוניים וחשופים. הפרגולות הקבועות לא רק מאופיינות בבנייה הרמטית, קלה ומהירה, אלא בעיקר במתן מענה איכותי ביותר לכל מצב של מזג אוויר. בנוסף, ניתן לעצב אותן באופן אישי ועל פי צרכי מרחב, זמינות בטווח מידות רחב, היצע מגוון של צבעים ועוד. הפרגולות הקבועות של סוככי הזהב אידיאליות עבור כל מזג אוויר ועבור כל מרחב.

פרגולות דמוי עץ הן פרגולות אשר נועדו להתאים לחללים ומרחבים בעלי אוריינטציה מרחבית של פרקטים ודקים מעץ, וזאת על מנת שהפרגולות יהוו חלק בלתי נפרד מן הנוף שלהם. יתרון משמעותי נוסף של הפרגולות הללו נעוצה בעובדה, כי, הן כלל לא דורשות תחזוקה שוטפת. בנוסף, הן זמינות במגוון רחב ומגוון של צבעים ומידות. בסוככי הזהב ניתן למצוא פרגולות דמוי עץ אשר מבוססות על פרגולות אלומיניום, מה שרק הופך אותן לחזקות, עמידות ומשוכללות הרבה יותר.

נגישות
סגור